Samsung i9205 Galaxy MEGA Black 8gb
123

Samsung i9205 Galaxy MEGA Black 8gb

Preces kods : MLX001164
Izpārdots


0.00€
Uz doto brīdi prece nav pieejama veikalā

Samsung i9205 Galaxy MEGA Black 8gb

 Samsung jaunākais GALAXY Mega piedāvā lielu spēka izpausmi mobilitātē.

Samsung jaunākais GALAXY Mega piedāvā mobilo pieredzi, kas ir lielāka nekā dzīve! Pēc visiem nolūkiem un mērķiem šis ir viedtālrunis — īpaši tāpēc, ka ērti ieguļ rokā, bet, pateicoties majestātiski platajam ekrānam, izskatās un darbojas kā planšetdators. Izmantojiet pilnas Tablet UX priekšrocības, neraugoties uz tā izmēru. Turklāt tajā ir tik daudz viedu pakalpojumu un uzlabota savienojamība, ka šis mpbilais tālrunis sasniedz jaunus augstumus! Patīkamā, viedā un ērtā GALAXY Mega funkcionalitāte uzlādēs jūsu mobilo dzīvi! Maksimāli izbaudiet mobilo pieredzi ar GALAXY Mega!

 

Megaliela mobilitāte

Majestātiski platais ekrāns lieliski parāda vizuālo saturu skaisti, turklāt tas joprojām ir pietiekami mobils, lai dotos ceļā kopā ar jums. Izbaudiet visas zvanīšanas iespējas, kas ir ierobežotas līdz planšetdatora formai, kā arī jauno līdzekļu resursus, tostarp ērto Mega UX, kas palīdz maksimāli palielināt produktivitāti lielajā ekrānā.

 

GALAXY Mega  nodrošina pilnas liela displeja priekšrocība

Pamielojiet acis, skatoties šī mobilā tālruņa megaizmēra ekrānā! Šim mobilajam tālrunim, kurā var izcili skatīties fotoattēlus un video, joprojām ir optimāls izmērs pārnēsāšanai, kā arī tālruņa zvanu veikšanai. GALAXY Mega  izmanto liela displeja, dalīta skata un vairāku logu pilnas priekšrocības, īpaši veicot vairākus uzdevumus ar Dual View. Plašāks mobilās pasaules skatījums ar Samsung GALAXY Mega!

Patīkams, vieds un ērts

Šis mobilais tālrunis ar viedajām funkcijām un pakalpojumiem ir parocīgs visos gadījumos. Vai ceļojat uz jaunu vietu? Saņemiet ģeogrāfiska rakstura informāciju ar ieteikumiem par restorāniem vai apskates vietām. Mobilajā tālrunī ir arī dažādi kameras režīmi izklaidējošu attēlu uzņemšanai. Turklāt GALAXY Mega piedāvā citus vērtīgus pakalpojumus, tostarp tulkošanu, lai nodrošinātu starptautisku saziņu bez valodas barjerām, vai balss komandas lietošanai braukšanas laikā. Viedi risinājumi jūsu mobilajai dzīvei!

Vairāk veidu savienojumiem un kopīgošanai

Uzturiet savienojumu šodienas izcilo savienojumu pasaulē. Samsung GALAXY Mega gādā par jūsu sadarbību ar draugiem, interešu grupām un citiem, neraugoties uz to, vai kopīgojat saturu ar draugiem, izmantojot Wi-Fi, pārbaudat, kas redzams TV (Samsung WatchON), vai izmantojat tūlītējo ziņojumapmaiņu ar ChatON. Ar šo mobilo tālruni jūsu mobilā sasniedzamība ir plašāka un jaudīgāka kā jebkad agrāk!

Ražotājs Samsung
Krāsa Melna
Korpusa forma Monobloks
GSM Diapazons 850, 900, 1800, 1900
Displeja tips TFT capacitive touchscreen
Ekrāna izšķirtspēja 720 x 1280
Izmērs 6.3”
MP3 +
Skārienekrāns
Operētājsistēma Windows Mobile
Versija v4.2.2 (Jelly Bean)
Processors Dual-core 1.7 GHz Krait
Kamera Ir
Iebūvēta digitāla fotokamera 8 Mpix
Iebūvēta videokamera +
SIM karšu atbalsts Viena SIM karte
GPRS +
3G Ir
EDGE +
Wi-fi Ir
Bluetooth +
USB Ir
E-Pasts +
Iebūvēts FM radio Nav
Browser HTML5
GPS-uztvērējs Ir
Java +
Valodas Angļu, Krievu, Latviešu
Telefona atmiņa 8 GB
Atmiņas karte Līdz 64 GB
Atmiņas kartes tips MicroSD
Akumulators Li-Ion 3200 mAh
Svars 199g
Garantija 24 mēneši