Samsung S5292 REX90 Duos blue
123

Samsung S5292 REX90 Duos blue

Preces kods : MLX002477
Izpārdots


0.00€
Uz doto brīdi prece nav pieejama veikalā

Samsung S5292 REX90 Duos blue

 Baudiet patiesu brīvību ar Samsung REX !

Funkcionāli un intuitīvi – Samsung REX tālruņi ir aprīkoti ar skārienjūtīgu QVGA lietotājsaskarni, kas nodrošina vieglāku, viedtālruņiem pielīdzināmu lietošanu.

  •  Intuitīva un ērta skārienjūtīgā lietotājsaskarne: pateicoties ērtajai Touchwiz saskarnei, tālrunis ir ļoti vienkārši lietojams. Izvēlne ir viegli pārlūkojama – funkcijas un programmas attēlotas ikonu veidā un izkārtotas 4x4 formātā uz ierīces lielā ekrāna. Sociālajiem tīkliem, laika ziņām un citām biežāk lietotajām aplikācijām iespējams piekļūt ar vienu pieskārienu.

     

  • Stilīgs un kompakts dizains: tālruņi ir kompakti, ērti iegulst rokā un ir viegli lietojami. Pulētā metāla ietvars, organiskais, dabas iedvesmotais dizains un smalkais aizmugures vāciņš veido modernu, izsmalcinātu kopskatu.

     

  • Dual SIM Always-On: lietotāji, kuri vēlas nodalīt personīgos zvanus no lietišķajiem, novērtēs Samsung Dual SIM funkciju. Svarīgi zvani netiks palaisti garām, jo viena SIM karte var saņemt zvanus pat tad, kad aktīvi tiek izmantota otra. REX sērijas tālruņos iespējams variēt pat ar piecām SIM kartēm bez nepieciešamības pārstartēt tālruni - šī funkcija ir ideāli piemērota, piemēram, tiem, kuri bieži dodas komandējumos, vai taupīgajiem lietotājiem, kuri vēlas izmantot dažādus tarifu plānus dažādām vajadzībām.

     

  • Iekļautas visas būtiskākās funkcijas: Samsung REX sērijas tālruņos pieejamas visas mūsdienu cilvēkam nepieciešamās funkcijas. Pateicoties Opera Mini programmatūrai, lietotāji var izmantot dažādas aplikācijas, kā arī ātri pārlūkot tīmekli, komunicēt sociālajos tīklos un ērti sazināties ar draugiem, izmantojot ChatON funkciju.

Ražotājs Samsung
Krāsa Zila
Korpusa forma Monobloks
GSM Diapazons 850, 900, 1800, 1900
Displeja tips TFT capacitive touchscreen
Ekrāna izšķirtspēja 320 x 480
Izmērs 3.5``
MP3 +
Skārienekrāns
Kamera Ir
Iebūvēta digitāla fotokamera 3.15 Mpix
Iebūvēta videokamera +
SIM karšu atbalsts Divas SIM kartes
GPRS +
EDGE +
Wi-fi Ir
Bluetooth +
USB Ir
E-Pasts +
Email klients Ir
GPS-uztvērējs Nav
Java +
Valodas Angļu, Krievu, Latviešu
Telefona atmiņa 10 MB
Atmiņas karte Līdz 32 GB
Atmiņas kartes tips MicroSD
Akumulators Li-ion 1000mAh
Akumulatora sarunu laiks (stundas) 15 h
Garantija 24 mēneši