LG D955 G Flex titan silver
123

LG D955 G Flex titan silver

Preces kods : B000000597
Izpārdots


0.00€
Uz doto brīdi prece nav pieejama veikalā

LG D955 G Flex titan silver

 

LG G Flex – izbaudiet jauna veidola tālruni!

 

  Ergonomisks izliekts dizains
  Portreta orientācijā LG G Flex izliekums atbilst jūsu sejas formai; samazinot attālumu starp mikrofonu un jūsu muti, tiek uzlabota balss kvalitāte. Savukārt ainavas orientācijā tālrunis kļūst par nevainojamu platformu, lai skatītos filmas un spēlētu spēles.

  Intuitīvs aizmugures taustiņš

  LG G Flex aizmugurējais taustiņš ir novietots tieši zem rādītājpirksta, kad turat ierīci rokā, ļaujot to ērti izmantot īsceļu izvēlei un skaļuma līmeņa regulēšanai.

  Aizmugures pārsegs ar īpašu pārklājumu
  LG G Flex aizmugurējā pārsega īpašais pārklājums pasargā to no skrāpējumiem, tādējādi ierīce vienmēr izskatīsies tīra un jauna.

  6,0 collu izliekts plastmasas OLED displejs
  LG G Flex novatoriskais izliektais displejs atbilst jūsu acu kontūrai, nodrošinot visaptverošu panorāmas skatu no jebkura skatīšanās leņķa. Turklāt Real RGB HD displeja dzidrās un košās krāsas atveido dabiskākus un dzīvīgākus attēlus.

  Īsts RGB POLED displejs
  Koši un skaidri atveido dabas krāsas to patiesajā krāšņumā.

  Pasaulē pirmais izliektais akumulators

  Uzņēmums LG ir radījis pasaulē pirmo izliekto akumulatoru, kas atbilst LG G Flex izliektajam dizainam un formai. Akumulatora 3500 mAh lielā ietilpība nodrošina ilgu darbības laiku, lai jūs varētu veikt visus ikdienā nepieciešamos uzdevumus.

  Augstas veiktspējas kamera
  13 MP kamera iemūžina nevainojamus mirkļus gan dzidros nakts attēlos, gan asos spraiga sižeta attēlos; tā ir īpaši radīta atmiņu atdzīvināšanai plašajā displejā.

  Swing Lock Screen
  Lietotāja interfeiss rada līdzsvaru starp mākslu un funkcionalitāti, piedāvājot vislabākās iespējas ierīcē ar 180˚ pastāvīgi mainīgo bloķēšanas ekrānu un plūstošiem atbloķēšanas efektiem, ko papildina konteksta skaņas.

  Dual Window
  Funkcija Dual Window sadala ekrānu divos paneļos un nodrošina pilnu abu paneļu skatu, ļaujot ērti veikt vairākus uzdevumus plašajā displejā.

  QuickTheater
  QuickTheater nodrošina tiešu piekļuvi izklaides pasaulei. Pagrieziet LG G Flex horizontāli un izmantojiet abus īkšķus, lai atvērtu ekrānu, aktivizējot fotoattēlu, video un YouTube ikonas.

  Answer Me
  Atbildiet uz zvanu ar kustību, paceļot tālruni pie auss. Paceļot tālruni, zvana signāls kļūst klusāks, un zvans tiek savienots, kad pieliekat tālruni pie auss.

  Knock On
  Lai atmodinātu LG G Flex displeju, veiciet vieglu piesitienu; jums vairs nav jāpaņem tālrunis rokā vai jānospiež ieslēgšanas/izslēgšanas taustiņš. Ierīce sajūt žestu un automātiski ieslēdz vai izslēdz displeju.

  Slide Aside
  Pārslēdzieties starp trīs dažādām programmām vienlaikus, pabīdot ekrānu ar trīs pirkstiem pa kreisi vai pa labi, un veiciet vienlaikus vairākus uzdevumus lielajā ekrānā.

Ražotājs LG
Krāsa Pelēka
Korpusa forma Monobloks
GSM Diapazons 850, 900, 1800, 1900
3G Network 850 / 900 / 1900 / 2100
Ekrāna izšķirtspēja 720 x 1280
Izmērs 6.0
Vibrozvans +
MP3 +
Polifoniskas melodijas +
Skārienekrāns
Operētājsistēma Android
Versija 4.2 (Jelly Bean)
Kamera Ir
Iebūvēta digitāla fotokamera 13 Mpix
Iebūvēta videokamera +
SIM karšu atbalsts Viena SIM karte
GPRS +
4G Ir
3G Ir
Wi-fi Ir
Bluetooth +
USB Ir
SMS +
MMS +
E-Pasts +
Iebūvēts FM radio Ir
Browser HTML5
GPS-uztvērējs Ir
Java +
Valodas Angļu, Krievu, Latviešu
Telefona atmiņa 32 GB, 2 GB RAM
Atmiņas karte N/A
Akumulatora gaidīšanas laiks (stundas) 720 h
Akumulatora sarunu laiks (stundas) 15 h
Svars 177 g
Garantija 24 mēneši