Apple MacBook MK4M2ZE/A 12-RETINA/CORE M-5Y31/8GB/256GBSSD/INTELHD/OSXYOSEMITE/GOLD
123

Apple MacBook MK4M2ZE/A 12-RETINA/CORE M-5Y31/8GB/256GBSSD/INTELHD/OSXYOSEMITE/GOLD

Preces kods : MLX017459
Izpārdots


1,287.47€

Apple MacBook MK4M2ZE/A 12-RETINA/CORE M-5Y31/8GB/256GBSSD/INTELHD/OSXYOSEMITE/GOLD


 Jaunais Apple MacBook - nodrošinātas pilna lieluma datora iespējas vieglākajā un kompaktākajā Mac portatīvajā datorā, kāds jebkad radīts. Lai to paveiktu, nācās pārveidot ikkatru elementu, lai MacBook būtu ne tikai vieglāks un plānāks, bet arī labāks. Rezultāts ir ne jau vienkārši jauns portatīvais dators. Tā ir portatīvo datoru nākotne.

 

Pilnizmēra tastatūra. Kompaktos gabarītos.
Piezīmjdatora lietošanas prieks nevar būt pilnīgs bez ērtas, pilna lieluma tastatūras. Taču, lai tādu ievietotu eleganti plānajā jaunajā MacBook, bija pilnībā jāpārveido tastatūras uzbūve. Lai izveidotu šo jauno tastatūru, no jauna izstrādāts katrs taustiņ un mehānisms zem katra no tiem, ne tikai padarot tastatūru plānāku, bet panākot arī, ka rakstīšana ir ērtāka, precīzāka un ātrāka – tieši tā, kā tam ir jābūt.

Retina. Skaidri redzami uzlabojumi.
Tiklīdz tu atver jauno MacBook, tā izskatīgajā un pilnībā ar stiklu pārklātajā 12 collu Retina displejā it viss nonāk uzmanības centrā. Fotoattēli ir tik izteiksmīgi un detalizēti, ka gluži vai izkāpj no ekrāna. Vairāk nekā 3 miljoni pikseļu nodrošina kristālskaidru atveidojumu ik burtam. Un tas viss – plānākajā, energotaupīgākajā Retina displejā, kāds jebkad redzēts Mac datoros. Tas ir pedantiski pilnveidots, lai sniegtu iespaidīgu vizuālo baudījumu neticami plānā korpusā.

 

Force Touch skārienpaliktnis – vēl jūtamāks sasniegums.
Jaunais MacBook ir aprīkots ar pilnīgi jauna veida skārienpaliktni. Force Touch skārienpaliktnis ir projektēts tā, lai klikšķis jebkurā tā punktā būtu vienādi vienmērīgs. Un zem tā pieskāriena stipruma sensori nolasa piespiediena stiprumu un paver pilnīgi jaunas iespējas, kā vadīt tavu Mac. Spēka klikšķa izmantošana paver jaunas iespējas – vienkārši stiprāk piespiežot skārienpaliktnī, var žigli apskatīt vārda definīciju, vai ātri iemest aci faila priekšskatā, vienkārši noklikšķinot un turpinot spiest skārienpaliktni. Un no skārienpaliktņa arī saņemsi taustāmu atbildi – vieglu vibrāciju, kas ekrānā redzētajam piešķirs jaunu dimensiju. Šīs modernās iespējas darbojas papildus jau esošajiem intuitīvajiem Multi-Touch žestiem, ko iemīļojuši Mac lietotāji. Saikne ar Mac ir tik cieša, kā nekad agrāk. Un nav pat pirkstiņš lieki jāpakustina.

 

Sagatavojies pasaulei bez vadiem.
Jaunais MacBook ir izstrādāts tā, lai bez piepūles iederētos mūsdienu pasaulē, kur vadu kļūst aizvien mazāk. Faktiski visu nepieciešamo portatīvajā datorā tagad var paveikt bez vadiem, pateicoties Apple programmatūrai, kas pilnībā izmanto jaunākās Wi‑Fi un Bluetooth bezvadu tehnoloģijas. Lai kur tu būtu, vari pieslēgties internetam, pārsūtīt failus, kārtot fotogrāfijas, klausīties mūziku un darīt daudz ko citu, nepinoties vados.

Joprojām efektīvākā portatīvo datoru lādēšana notiek, pieslēdzot lādētāju portam. Jaunais USB‑C ports faktiski visu nepieciešamo apvieno vienuviet. Šis pārsteidzošais ports nodrošina gan datora lādēšanu, gan ātru datu pārsūtīšanu ar USB 3 standartu, gan arī video izvadi, turklāt tas ir mazs un abpusējs, tāpēc aizņem tikai trešdaļu no tās vietas, kādu prasa pašreizējie USB porti.

Klusā sensācija.
Jaunais MacBook ir pilnībā pārbūvēts īpaši klusam un efektīvam darbam. Pārmaiņas sākas jau ar piektās paaudzes Intel Core M procesoru, kam ir nepieciešami tikai 5 vati strāvas, un to vēl efektīvāku padara OS X Yosemite ieviestā optimizācija. Procesors kopā ar OS X patērē tik maz enerģijas, ka sistēma rada maz karstuma, līdz ar to datora dzesēšanai nav nepieciešams ventilators. Tāpēc MacBook darbošanās gluži vienkārši nav dzirdama. Pilnībā pārstrādāta ir arī mātesplate, uz kuras atrodas procesors, lai visas ierastās Mac iespējas aizņemtu maksimāli maz vietas.

Jauna dizaina akumulators. Jauna jauda visai dienai.
Letotāji paļaujas uz Apple portatīvo datoru akumulatoru jaudu visai dienai, lai cik liels vai mazs būtu dators. Ja jaunā MacBook plānajā korpusā ievietotu tradicionālos taisnstūrveida akumulatorus, tiem vienkārši nepietiktu jaudas visai dienai. Tāpēc izstrādāta unikāla akumulatora tehnoloģija, kas īpaši asprātīgi izmanto visu pieejamo telpu līdz pēdējam milimetram. Rezultātā ir tapis terasveidīgs akumulators, kas ne tikai ideāli ietilpst neticami plānajā MacBook, bet ir arī pilnīgi neredzēts jaunums portatīvo datoru konstrukcijā.

OS X
Katrs Mac darbojas ar OS X operētājsistēmu. Tās pamatā ir nesatricināmi drošā UNIX platforma, un tā ir izstrādāta, lai pilnībā izmantotu visas aparatūras sniegtās iespējas. Tā ir tikpat viegli lietojama, cik acij tīkama. Tajā jau uzreiz ir vesela aplikāciju kolekcija, kas tev noderēs un iepriecinās ik dienu. Un tā ļauj tavām Mac un iOS ierīcēm vienkārši lieliski sadarboties.

Iebūvētās aplikācijas
Katrā Mac jau uzreiz ir produktivitātes un radošās aplikācijas. Tam ir arī lielisku aplikāciju kolekcija ikdienas darbiem, piemēram, sērfošanai internetā, e-pasta un ziņu sūtīšanai un kalendāra sakārtošanai. Un pat tāda aplikācija, kas mācēs atrast jaunākās aplikācijas. Tavam Mac ir ne tikai daudz funkciju, tas ir arī pilnībā gatavs darbam.

Ražotājs Apple
Ražotāja kods MK4M2ZE/A
Procesora tips Intel Core M
Procesors Dual-core 1,1GHz/ 2.4 GHz, 4 MB cache
Displejs, collas 12
Izšķirtspēja, pikseļi 2304x1440
Ekrāna tips LED backlight, IPS
Operatīva atmiņa 8 Gb (8192Mb)
Maks. Atmiņa 8 Gb
Atmiņas kopne (MHz) 1600MHz LPDDR3 SDRAM
SSD 256 GB
Cietā diska interfeiss PCIe flash
Diskdzinis Nav
Video karte Intel HD Graphics 5300
Skaļruni Stereo
Tīkla karte Nav
WLAN (WiFi) Ir a/b/g/n
Bluetooth Bluetooth 4.0
3G Nav
4G Nav
USB 3.1 1
HDMI Nav
DVI Nav
S/PDIF Nav
ExpressCard Nav
Karšu lasītājs Nav
Web Kamera Ir
Tastatūras valoda EN
Standarta baterija Lithium Polymer 39,7 Wh
Baterijas darbības laiks (stundas) 9 h
Operētājsistēma Mac OS X Yosemite 10.10
Krāsa Zelta
Izmēri 280.5 x 13.1 x 196.5 mm
Svars 920 g