Apple iPad Air 32 GB MD789HC/B Wi-Fi Silver
123

Apple iPad Air 32 GB MD789HC/B Wi-Fi Silver

Preces kods : MLX012657
Izpārdots


0.00€
Uz doto brīdi prece nav pieejama veikalā

Apple iPad Air 32 GB MD789HC/B Wi-Fi Silver

    iPad Air - vieglumā ir spēks

 

Jaunais iPad Air ir neticami plāns un viegls, un tai pašā laikā – daudzkārt jaudīgāks. A7 procesors, mūsdienīgākie bezvadu savienojumi un lieliskas programmas radošam darbam — tas viss apvienojumā ar iOS 7 — iPad Air var paveikt neticami daudz. Vēl vairāk vietās kā līdz šim.

 

  • Retina displejs. Prieks acīm. Prieks rokām.

Displejs vienmēr ir bijis iPad lepnums. iPad Air gadījumā — vēl jo vairāk. Samazināts ir gan ierīces platums, gan displeja apmales. Taču iespaidīgā Retina displeja izmēri palikuši tieši tādi paši. Attēls ir kļuvis vēl pilnīgāks nekā jebkad agrāk. 2048x1536 izšķirtspēja un vairāk nekā 3,1 miljons pikseļu — video un bildes ir dzidras, bet teksts - izcili ass.

 

  • Neticami jaudīgs. Gaisīgs it visā, tikai ne spēkā

Ar jauno Apple A7 procesoru iPad iegūst datora cienīgu 64 bitu sistēmas arhitektūru. Tas nozīmē, ka it visam, ko dari, ir pieejams līdz 2x lielāks procesora darbības ātrums un 8x jaudīgāka grafika. Un joprojām akumulators nodrošina līdz pat 10 stundām ilgu darbību — vari lasīt, spēlēt, būvēt un radīt visu, ko vien vēlies.

 

  • App Store. Vairāk nekā 475 000 programmu. Ar tām tu spēj praktiski visu.

It visam, ko dari, ir sava iPad programma. Turklāt App Store veikalā arvien tiek pievienotas jaunas programmas. iPad programmas ir daudz vienkāršāk lietojamas un ir patīkamākas, jo tās nav tikai palielinātas telefona programmas. Tās ir kā radītas iPad. Jo ir radītas tieši iPad. Tiek likts lietā ikkatrs Retina displeja pikselis un izmantotas tādas tehnoloģijas kā žiroskops, akselerometrs un kompass. 

 

  • iPad Air un iOs 7. Radīti, lai viens otrā izceltu vislabāko.

Tā kā iOS 7 radīšanā iPad Air bija liela loma, viss ne tikai izskatās skaisti, bet arī darbojas skaisti. Turklāt iOS 7 ir ieviestas lieliskas jaunas funkcijas, piemēram, gudrāks vairākuzdevumu režīms, AirDrop un Control Center, kas visas ikdienā veicamās darbības padarīs vienkāršākas, ātrākas un patīkamākas.

 

  • iCloud. Viss. Ko vien vajag. Kur vien vajag.

Ar iCloud visi tavi faili vienmēr ir sinhronizēti visās tavās ierīcēs. Tas ir nevainojami integrēts visās ierīcēs, tāpēc vari mierīgi iesākt Pages dokumentu savā Mac, bet pēdējos uzlabojumus veikt savā iPad mini. Pateicoties iCloud Photo Sharing funkcijai, ar iPhone uzņemtās bildes vienā mirklī parādās arī tavā iPad Air. Vai arī vari vilcienā sākt skatīties filmu savā iPad Air bet turpināt tieši no vietas, kur pārtrauci, jau mājās savā Apple TV. 

 

  • AirPlay, AirPrint un AirDrop. Sūti visu pa gaisu. Tieši no sava iPad.

  • Straumē ar AirPlay

  • Drukā ar AirPrint

  • Padod tālāk ar AirDrop

Ražotājs Apple
Operētājsistēma iOS
Operētājsistēmas versija 7
Displejs, collas 9.7
Ekrāna tips Multi‑Touch ar LED aizmugurgaismojumu un IPS tehnoloģiju
Izšķirtspēja 2048 x 1536
Procesors (CPU) Apple A7
Takts frekvence 1.3 GHz
Kodolu skaits Dual Core
Operatīvā atmiņa 1 GB
Iebūvētā atmiņa 32 GB
WLAN (WiFi) Ir
4G Nav
3G Nav
Bluetooth Ir
Iebūvēti skaļruņi Ir
Mikrofons Ir
Iebūvēta kamera (priekšā) 1.2 Mpix
Iebūvēta kamera (aizmugurē) 5 Mpix
Interfeiss 3.5mm audio jack/Lighting connetor
Baterija Non-removable Li-Po 8,820 battery (32.4 Wh)
Baterijas darbības laiks 10 h (multimedia)
Krāsa Sudraba
Izmēri 240 x 169.5 x 7.5 mm
Svars 469 g
Garantija 24 mēneši